Co oferuje projekt-profi?

Projekt-profi.pl to most łączący zleceniodawców z Austrii, Niemiec i Szwajcarii z polskimi wykonawcami. Portal umożliwia pozyskanie nowych klientów spoza granic naszego kraju poprzez wykonywanie zleceń za naszą zachodnią granicą. Projekt-Profi.pl wspomaga także osoby pomysłowe, szukających wspólników z odpowiednim wsparciem finansowym. Integralną częścią serwisu jest również baza terenów inwestycyjnych, która ma zachęcać zachodnich inwestorów do inwestycji w Polsce.

Dla kogo jest projekt-profi?

Portal jest nakierowany przede wszystkim na przedsiębiorców, osoby kreatywne oraz deweloperów. Dzięki Projekt-Profi.pl przed każdym z nich otwierają się nowe możliwości oraz perspektywy. Jest to jedno z niewielu miejsc gdzie dzięki kilku kliknięciom można zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zadbać o własne interesy.

Jak wykorzystać projekt-profi?

Projekt-Profi.pl jest narzędziem które ma ułatwiać dostęp do zleceniodawców, wspólników oraz inwestorów z Austrii, Niemiec i Szwajcarii. Dzięki portalowi przedsiębiorca pragnący wejścia na rynek krajów niemieckojęzycznych ma możliwość pozyskania zleceniodawców już na samym początku swej działalności. Z kolei osoby kreatywne z pomysłem na biznes mogą właśnie dzięki projekt-profi.pl zaprezentować swój biznesplan oraz przekonać do niego potencjalnych wspólników. Portal jest również przyjazny deweloperom dając im możliwość sprzedaży lub wynajmu terenów inwestycyjnych zachodnim inwestorom.

NESTRO PPHU Sp.zo.o.

Firma NESTRO PPHU Sp.zo.o. zajmuje się projektowaniem i montażem systemów odpylania dla przemysłu drzewnego, meblarskiego i papierniczego oraz branży sortowania odpadów. Marka NESTRO już wielu lat rozwija kompleksowe rozwiązania techniki filtracyjnej i odciągowej oraz oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań w systemach odpylania, które pozwalają na znaczną oszczędność energii i ciepła. Obok najnowocześniejszej techniki filtracji powietrza , rozwijane są również usługi cięcia stali czarnej, nierdzewnej, aluminium-laserem CNC, gięcia blach na krawędziarkach i wykrawania blachy ocynkowanej. Więcej…

Nasze usługi - Twój Biznes!

 

Z poradnika job-profi.pl

Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
Nie znaleziono żadnych ofert!


Język / Sprache:

Projekt-PROFI.pl Copyright ©2013 Wszelkie prawa zastrzeżone.