Znajdź partnera...
... w biznesie
NESTRO PPHU Sp.zo.o.
Firma zajmuje się projektowaniem i montażem systemów odpylania dla przemysłu drzewnego, meblarskiego i papierniczego oraz branży sortowania odpadów.
Protec Sp. z o.o.
Protec Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku już od 1991 roku. Zajmuje się produkcją metalowych systemów rynnowych oraz elementów mocujących i montażowych do systemów solarnych.
Wiegel
Wiegel Cynkownia Ogniowa

NESTRO PPHU Sp.zo.o.

Firma NESTRO PPHU Sp.zo.o.  zajmuje się projektowaniem i  montażem systemów odpylania dla przemysłu drzewnego, meblarskiego i papierniczego oraz branży  sortowania odpadów.

Marka NESTRO już wielu lat rozwija kompleksowe rozwiązania techniki filtracyjnej i odciągowej oraz oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań w systemach odpylania, które pozwalają na znaczną oszczędność energii i ciepła.

Obok najnowocześniejszej techniki filtracji  powietrza ,  rozwijane są  również  usługi   cięcia  stali  czarnej,  nierdzewnej, aluminium-laserem  CNC, gięcia  blach na  krawędziarkach  i wykrawania blachy ocynkowanej.

Systemy NESTRO wypróbowane od lat w najcięższych warunkach pracy wyróżniają się ekstremalnie wysoką niezawodnością i dyspozycyjnością, a ponadto nie wymagają częstej konserwacji.

Dużym  atutem  urządzeń  NESTRO  jest technologia  która  umożliwia prostą , tanią  i   bezpieczną  obsługę  oraz  konserwację.

Dzięki tej przewadze technologicznej NESTRO wyrosło w ostatnim czasie na  ważnego Partnera Projektów w Polsce dzięki intensywnej współpracy ze znanymi producentami maszyn dla przemysłu drzewnego i meblarskiego.

W przypadku wszystkich projektów klienci NESTRO czerpią korzyści z planowania kompletnych rozwiązań, od przyjęcia postawionego problemu i planowania urządzenia do rozruchu i przeszkolenia personelu.

Indywidualne i zależne od specyfiki danego zakładu wymagania wobec poszczególnych urządzeń do odsysania i oczyszczania są dla firmy NESTRO za każdym razem nowym wyzwaniem. Na te warunki skierowana jest technologia NESTRO ze swoją dużą elastycznością i przystosowaniem do różnych warunków pracy.
W firmie NESTRO klient otrzymuje wszystko „z pierwszej ręki“. Obok planowania i projektowania optymalnych rozwiązań dla klienta , urządzenia instalowane i uruchamiane są przez własny wysoko wykwalifikowany personel.


Zobacz także:

Wywiad z Radosławem Glińskim, dyrektorem/prokurentem firmy NESTRO: NESTRO® czyli 10 lat czystych rozwiązań!