Znajdź partnera...
... w biznesie
NESTRO PPHU Sp.zo.o.
Firma zajmuje się projektowaniem i montażem systemów odpylania dla przemysłu drzewnego, meblarskiego i papierniczego oraz branży sortowania odpadów.
Protec Sp. z o.o.
Protec Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku już od 1991 roku. Zajmuje się produkcją metalowych systemów rynnowych oraz elementów mocujących i montażowych do systemów solarnych.
Wiegel
Wiegel Cynkownia Ogniowa

Co oferuje projekt-profi?

Projekt-profi.pl to most łączący zleceniodawców z Austrii, Niemiec i Szwajcarii z polskimi wykonawcami. Portal umożliwia pozyskanie nowych klientów spoza granic naszego kraju poprzez wykonywanie zleceń za naszą zachodnią granicą. Projekt-Profi.pl wspomaga także osoby pomysłowe, szukających wspólników z odpowiednim wsparciem finansowym. Integralną częścią serwisu jest również baza terenów inwestycyjnych, która ma zachęcać zachodnich inwestorów do inwestycji w Polsce.

Dla kogo jest projekt-profi?

Portal jest nakierowany przede wszystkim na przedsiębiorców, osoby kreatywne oraz deweloperów. Dzięki Projekt-Profi.pl przed każdym z nich otwierają się nowe możliwości oraz perspektywy. Jest to jedno z niewielu miejsc gdzie dzięki kilku kliknięciom można zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zadbać o własne interesy.

Jak wykorzystać projekt-profi?

Projekt-Profi.pl jest narzędziem które ma ułatwiać dostęp do zleceniodawców, wspólników oraz inwestorów z Austrii, Niemiec i Szwajcarii. Dzięki portalowi przedsiębiorca pragnący wejścia na rynek krajów niemieckojęzycznych ma możliwość pozyskania zleceniodawców już na samym początku swej działalności. Z kolei osoby kreatywne z pomysłem na biznes mogą właśnie dzięki projekt-profi.pl zaprezentować swój biznesplan oraz przekonać do niego potencjalnych wspólników. Portal jest również przyjazny deweloperom dając im możliwość sprzedaży lub wynajmu terenów inwestycyjnych zachodnim inwestorom.

Reklama

Międzynarodowa Konferencja Gospodarcza Śląsk Koszęcin 24.11.2017

Międzynarodowa Konferencja Gospodarcza Śląsk
Koszęcin 24.11.2017

Pod patronatem honorowym:
Konsula Niemiec w Opolu Pani Sabine Haake
Marszałka Województwa Opolskiego Pana Andrzeja Buły
Marszałka Województwa Śląskiego Pana Wojciecha Saługi

W programie:
• Posiedzenia Komisji Uni Izb Odry/Łaby - kształcenie dualne i transport
• Szanse i zagrożenia obowiązkowej przynależności do Izb Gospodarczych
• Aktywna promocja polskich podmiotów gospodarczych na rynkach niemieckojęzycznych
• Problemy polskich firm na rynku niemieckim i sposoby ich rozwiązywania
• Finansowanie zewnętrzne, jako narzędzie optymalizacji podatkowej
• Ekspansja firm chińskich na rynek zachodni. Zagrożenia czy korzyści dla polskich i niemieckich firm
• Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, uroczysty bankiet

Czytaj więcej...

PROTEC

Spółka PROTEC funkcjonuje na rynku już od 1991 roku. Zajmuje się produkcją metalowych systemów rynnowych oraz elementów mocujących i montażowych do systemów solarnych.

Czytaj więcej...

Kalendarium

Brak wydarzeń

Nasze usługi Twój Biznes!

Język / Sprache:

Projekt-PROFI.pl Copyright ©2013 Wszelkie prawa zastrzeżone.