Znajdź partnera...
... w biznesie
NESTRO PPHU Sp.zo.o.
Firma zajmuje się projektowaniem i montażem systemów odpylania dla przemysłu drzewnego, meblarskiego i papierniczego oraz branży sortowania odpadów.
Protec Sp. z o.o.
Protec Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku już od 1991 roku. Zajmuje się produkcją metalowych systemów rynnowych oraz elementów mocujących i montażowych do systemów solarnych.
Wiegel
Wiegel Cynkownia Ogniowa

Reklama

Cennik


Baza firm

Wpisując dane swojego przedsiębiorstwa do naszej bazy firm, nie wpisujesz się do kolejnego katalogu dla samej obecności w nim. Dzięki bazie firm publikowanej na Projekt-Profi.pl zwiększasz swoje szansę na wiadomość a co za tym idzie nawiązanie kontaktu z firmami zza Odry. Przedsiębiorcy z terytorium DACH mają bowiem bezpośredni dostęp do naszej bazy i Twoich danych kontaktowych.

Dodaj swoją firmę do bazy i daj się znaleźć!

 
   
 

Konto w Projekt-Profi.pl

Podstawowe konto firmy umożliwia dodanie wizytówki przedsiębiorstwa oraz przeszukiwanie bazy zleceń.
KONTO JEST DARMOWE, nie będą naliczone żadne opłaty w momencie rejestracji jak i w późniejszym czasie w trakcie z jego korzystania.
 
       
       

Prezentacja firmy

Oferujemy elastyczny sposób zaprezentowania firmy oraz jej działalności, w pełni dostosowany do Twoich wskazówek i potrzeb!

Prezentacja firmy podlega każdorazowo indywidualnej wycenie. Zapraszamy do kontaktu!

       

 

Pośrednictwo zleceniami

Projekt-Profi.pl to nie tylko portal internetowy. To również zespół ludzi, którzy pomogą Ci nawiązać współpracę biznesową z klientami lub zleceniodawcami zza granicy.

Dowiedz się więcej. Zadzwoń!

 

       

 

Szukaj inwestora

Projekt-Profi.pl jest przyjazny osobom kreatywnym, z pomysłem na dobry biznes. Jedyne co trzeba zrobić to opublikować na naszym portalu swój biznesplan i czekać aż zgłosi się zagraniczny inwestor który zastrzykiem gotówki pomoże go wcielić w życie.  

W dobry pomysł warto inwestować!

 
Rejestracja w bazie więcej informacji wkrótce!
 

Tereny inwestycyjne

Nasz portal oferuje również możliwość zaprezentowania terenów pod inwestycje, stref ekonomicznych a także innych lokalizacji celem ich wynajęcia, dzierżawy lub sprzedaży firmom, inwestorom bądź partnerom z Austrii, Niemiec bądź Szwajcarii. Jesteśmy przyjaźni deweloperom i wspieramy lokalny rozwój gospodarczy.

 

Nie czekaj! Zaufaj nam!

 
Rejestracja w bazie terenów inwestycyjnych 0