Znajdź partnera...
... w biznesie
NESTRO PPHU Sp.zo.o.
Firma zajmuje się projektowaniem i montażem systemów odpylania dla przemysłu drzewnego, meblarskiego i papierniczego oraz branży sortowania odpadów.
Protec Sp. z o.o.
Protec Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku już od 1991 roku. Zajmuje się produkcją metalowych systemów rynnowych oraz elementów mocujących i montażowych do systemów solarnych.
Wiegel
Wiegel Cynkownia Ogniowa

Reklama

Jak to działa

Projekt-Profi.pl to portal o wysokiej funkcjonalności, dający nowe możliwości i otwierający nowe perspektywy. Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do czterech głównych działów strony:

  • Baza zleceń

  • Baza firm

  • Inwestorzy

  • Tereny inwestycyjne


W bazie zleceń dostępnej na łamach Projekt-Profi.pl znajdują się oferty zagranicznych firm np. na wykonanie robót lub danej usługi. Poprzez publikację ofert firmy z terytorium DACH poszukują kontrahentów z Polski. Zyskują na tym obie strony – dzięki możliwości bezpośredniego kontaktu pomiędzy zleceniodawcami a zleceniobiorcami zarówno Ci pierwsi jak i Ci drudzy omijają opłaty i prowizje dla pośredników.

Wystarczy kilka kliknięć i trochę czasu by zyskać nowych klientów i zagwarantować sobie zlecenia za granicą!


Wpisując dane swojego przedsiębiorstwa do naszej bazy firm, nie wpisujesz się do kolejnego katalogu dla samej obecności w nim. Dzięki bazie firm publikowanej na Projekt-Profi.pl zwiększasz swoje szansę na wiadomość a co za tym idzie nawiązanie kontaktu z firmami zza Odry. Przedsiębiorcy z terytorium DACH mają bowiem bezpośredni dostęp do naszej bazy i Twoich danych kontaktowych.

Dodaj swoją firmę do bazy i daj się znaleźć!


Projekt-Profi.pl jest przyjazny osobom kreatywnym, z pomysłem na dobry biznes. Jedyne co trzeba zrobić to opublikować na naszym portalu swój biznesplan i czekać aż zgłosi się zagraniczny inwestor który zastrzykiem gotówki pomoże go wcielić w życie.  

W dobry pomysł warto inwestować!


Nasz portal oferuje również możliwość zaprezentowania terenów pod inwestycje, stref ekonomicznych a także innych lokalizacji celem ich wynajęcia, dzierżawy lub sprzedaży firmom, inwestorom bądź partnerom z Austrii, Niemiec bądź Szwajcarii. Jesteśmy przyjaźni deweloperom i wspieramy lokalny rozwój gospodarczy.

Nie czekaj! Zaufaj nam!

Projekt-Profi.pl łączy firmy i ludzi.