Znajdź partnera...
... w biznesie
NESTRO PPHU Sp.zo.o.
Firma zajmuje się projektowaniem i montażem systemów odpylania dla przemysłu drzewnego, meblarskiego i papierniczego oraz branży sortowania odpadów.
Protec Sp. z o.o.
Protec Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku już od 1991 roku. Zajmuje się produkcją metalowych systemów rynnowych oraz elementów mocujących i montażowych do systemów solarnych.
Wiegel
Wiegel Cynkownia Ogniowa

PROTEC

Spółka PROTEC funkcjonuje na rynku już od 1991 roku. Zajmuje się produkcją metalowych systemów rynnowych oraz elementów mocujących i montażowych do systemów solarnych.

Czytaj więcej...

DPS Sp. z o.o. – Odwierty dla pomp ciepła

Jesteśmy na rynku od 2006 r. Zajmujemy się wdrażaniem nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań dla ogrzewnictwa i termomodernizacji budynków wykonując najefektywniejsze, głębokie odwierty pionowe dla pomp ciepła. Dzięki urządzeniom od znanych i renomowanych producentów jakimi dysponujemy, jesteśmy w stanie realizować nasze prace na terenie całej Polski, niezależnie od warunków i metody wiercenia. Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług przy zakładanych kosztach, a nasz zespół tworzą doświadczeni w branży specjaliści.

 

ARTIMEX EURODENT

CENTRUM MEDYCZNO-DIAGNOSTYCZNE ARTIMEX EURODENT
 
Poprzez nowoczesny sprzęt oraz doświadczony personel GWARANTUJEMY wysoką jakość naszych usług, takich jak:
 
MAMMOGRAFIA - Mammografia to badanie piersi u kobiet, wykorzystujące promienie rentgenowskie. Dzięki temu badaniu możemy zaobserwować szereg charakterystycznych zmian, które pozwalają na szybkie rozpoznanie raka piersi oraz innych chorób. Na dzień dzisiejszy nie ma lepszej metody która pozwala wykryć raka piersi.
 

Artimex Centrum Zdrowia i Urody

W maju 2017 roku, jako uzupełnienie oferty marki Artimex, w Raciborzu, otwarte zostało nowoczesne centrum kosmetologiczne, skupiające się na problemach natury medycyny estetycznej. Artimex – Centrum Zdrowia i Urody oferuje szeroką gamę zabiegów, a wśród nich między innymi:
 
ZABIEGI NA TWARZ FIRMY Skeyndor:
 
- POWER C+ – zabieg energetyzujący, rozświetlający i antyoksydacyjny. Niezwykle skuteczny koktajl składników aktywnych (15% witamina C oraz 6% ekstrakt z granatu), przeciwdziała suchości skóry, rozjaśnia przebarwienia, zwiększa elastyczność, dodając skórze blasku i podnosząc jej witalność. Doskonała linia dla zabezpieczenia przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, a także jako naprawa posłonecznych uszkodzeń, na pierwsze zmarszczki i ogólne zmęczenie skóry. Zabieg dla każdego typu skóry, dla kobiet i mężczyzn, bez ograniczeń wiekowych. Polecany dla skóry odwodnionej, pozbawionej blasku oraz z oznakami starzenia wywołanego przez promieniowanie UV. Czas trwania: 50 minut

Wiegel Cynkownia Ogniowa

Państwa stal w dobrych rękach.

Co robimy? Niezależnie od tego, czy chodzi o drobne części, czy wielkie konstrukcje stalowe, niezależnie od tego, czy są to pojedyncze sztuki czy produkty seryjne. Dzięki cynkowaniu ogniowemu i malowaniu proszkowemu chronimy stal przed rdzą.

Czytaj więcej...

Salon kosmetyczny Katarzyna

Od ponad 25 lat dbamy o urodę i samozadowolenie naszych Klientek. Nasz zespół stanowią specjaliści różnych dziedzin, co gwarantuje Tobie znakomitą opiekę w trakcie zabiegu. Podchodzimy z pasją do naszej pracy. Bogata oferta zabiegów, miła, intymna atmosfera na pewno przyciągnie Was do naszego gabinetu.

 

Czytaj więcej...

NESTRO PPHU Sp.zo.o.

Firma NESTRO PPHU Sp.zo.o. zajmuje się projektowaniem i montażem systemów odpylania dla przemysłu drzewnego, meblarskiego i papierniczego oraz branży sortowania odpadów. Marka NESTRO już wielu lat rozwija kompleksowe rozwiązania techniki filtracyjnej i odciągowej oraz oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań w systemach odpylania, które pozwalają na znaczną oszczędność energii i ciepła. Obok najnowocześniejszej techniki filtracji powietrza , rozwijane są również usługi cięcia stali czarnej, nierdzewnej, aluminium-laserem CNC, gięcia blach na krawędziarkach i wykrawania blachy ocynkowanej.

Czytaj więcej...