Znajdź partnera...
... w biznesie
NESTRO PPHU Sp.zo.o.
Firma zajmuje się projektowaniem i montażem systemów odpylania dla przemysłu drzewnego, meblarskiego i papierniczego oraz branży sortowania odpadów.
Protec Sp. z o.o.
Protec Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku już od 1991 roku. Zajmuje się produkcją metalowych systemów rynnowych oraz elementów mocujących i montażowych do systemów solarnych.
Wiegel
Wiegel Cynkownia Ogniowa

Wiegel Cynkownia Ogniowa

 

Co robimy? Niezależnie od tego, czy chodzi o drobne części, czy wielkie konstrukcje stalowe, niezależnie od tego, czy są to pojedyncze sztuki czy produkty seryjne. Dzięki cynkowaniu ogniowemu i malowaniu proszkowemu chronimy stal przed rdzą. Niezależnie od tego, czy są to wkręty, okucia, bramy ogrodowe, poręcze, balkony, kotwy naziemne, podwozia do pojazdów lub wielkie konstrukcje stalowe, dobierzemy optymalne rozwiązania. Nasi specjaliści zapewniają fachowe wsparcie oraz wykonują niezbędne testy. Zapewniamy również wsparcie logistyczne, obejmujące m.in. odbiór i dostarczenie towaru, również na placu budowy oraz w razie potrzeby w każdy dzień tygodnia.

Dlaczego my? Prosto, osobiście, bezpośrednio. Poprzez indywidualne konsultacje i przejrzyste procesy chcemy Cię odciążyć. Dbamy o stal, jak gdyby była to nasza własna. Bierzemy osobistą odpowiedzialność, a Ty możesz skoncentrować się na swojej firmie. Doceniamy osobisty kontakt, osobistą niezawodność i osobistą odpowiedzialność. Dlatego założyliśmy naszą firmę w taki sposób, aby można było zawsze rozmawiać z producentami bezpośrednio na miejscu. W ten sposób będziesz miał zawsze znajomy kontakt, który będzie towarzyszyć Ci przez wszystkie Twoje projekty.