Znajdź partnera...
... w biznesie
NESTRO PPHU Sp.zo.o.
Firma zajmuje się projektowaniem i montażem systemów odpylania dla przemysłu drzewnego, meblarskiego i papierniczego oraz branży sortowania odpadów.
Protec Sp. z o.o.
Protec Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku już od 1991 roku. Zajmuje się produkcją metalowych systemów rynnowych oraz elementów mocujących i montażowych do systemów solarnych.
Wiegel
Wiegel Cynkownia Ogniowa

DPS Sp. z o.o. – Odwierty dla pomp ciepła

Jesteśmy na rynku od 2006 r. Zajmujemy się wdrażaniem nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań dla ogrzewnictwa i termomodernizacji budynków wykonując najefektywniejsze, głębokie odwierty pionowe dla pomp ciepła. Dzięki urządzeniom od znanych i renomowanych producentów jakimi dysponujemy, jesteśmy w stanie realizować nasze prace na terenie całej Polski, niezależnie od warunków i metody wiercenia. Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług przy zakładanych kosztach, a nasz zespół tworzą doświadczeni w branży specjaliści.

Jesteśmy dumni, że cała kadra kierownicza oraz część pozostałych pracowników ukończyła Wydział Wiertnictwa Akademii Górniczo-Hutniczej lub wyspecjalizowane kierunki geologiczne i górnicze oraz szkolenia specjalistyczne. Ułatwiamy naszym pracownikom ciągły rozwój poprzez możliwości studiowania, szkoleń i wyjazdów specjalistycznych na targi oraz na pokazy do producentów po całej Europie.
 
Wyznajemy zasadę, że siłę firmy stanowi jej kadra i taka zasada sprawdza się nam od ponad 10 lat.
 
Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem wiertniczym włoskiej firmy COMACCHIO - największego producenta małych i średnich urządzeń wiertniczych z blisko 30-letnim doświadczeniem. Dzięki zwartej konstrukcji i doskonałych parametrach trakcyjnych, jesteśmy w stanie wykonać odwierty w każdych warunkach metodą płuczkową oraz za pomocą sprężonego powietrza. Kolektory jakimi zabudowujemy odwiercone otwory dostarcza nam specjalizująca się w tej dziedzinie szwedzka firma MUOVITECH, dając 50 lat gwarancji na szczelność sond.
 
Nasze prace wykonujemy zgodnie z obowiązującymi uregulowaniami prawnymi w zakresie prac geologiczno-górniczych. Realizujemy wiercenia dla: domów jednorodzinnych, obiektów sakralnych, osiedli mieszkaniowych, obiektów przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej.
 
Zapewniamy:
 
- Szczegółowe konsultacje i objaśnienie naszych metod na etapie zapytania ofertowego,
- Komfort w sprawach dotyczących wykonania projektu i odciążenie inwestora od pisania wniosków,
- Sprawujemy nadzór nad prowadzonymi wierceniami oraz instalacją pionowych wymienników ciepła,
- Wykonujemy dokumentację geologiczną,
- Dajemy gwarancję na okres do 50 lat na szczelność kolektorów.
 
 
 

 
DPS Sp. z o.o
ul. Fiołkowa 16/1G
55-040 Bielany Wrocławskie
tel. 0048 71 735 10 50
fax. 0048 71 735 10 51
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
 
 
 

Język / Sprache:

Projekt-PROFI.pl Copyright ©2013 Wszelkie prawa zastrzeżone.