Znajdź partnera...
... w biznesie
NESTRO PPHU Sp.zo.o.
Firma zajmuje się projektowaniem i montażem systemów odpylania dla przemysłu drzewnego, meblarskiego i papierniczego oraz branży sortowania odpadów.
Protec Sp. z o.o.
Protec Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku już od 1991 roku. Zajmuje się produkcją metalowych systemów rynnowych oraz elementów mocujących i montażowych do systemów solarnych.
Wiegel
Wiegel Cynkownia Ogniowa

PROTEC

Spółka PROTEC funkcjonuje na rynku już od 1991 roku. Zajmuje się produkcją metalowych systemów rynnowych oraz elementów mocujących i montażowych do systemów solarnych.

Profil działalności
Wyroby standardowe oferowane przez Spółkę z tzw. półki są produkowane w oparciu o międzynarodowe normy techniczne, czego skutkiem jest, że System Rynnowy PROTEC doskonale komponuje się z tradycyjnymi i nowoczesnymi materiałami pokryciowymi.
 
Systemy Rynnowe
System rynnowy stanowią elementy powtarzalne, pozwalające na dobór optymalnej konfiguracji odpływu wody z dachu. Długie odcinki rynien i rur pozwalają podnieść estetykę, przyspieszają montaż i obniżają koszty. System jest trwały, łatwy w montażu, sprawdzony w różnych warunkach klimatycznych.
 
 
 
Firma PROTEC wykonuje również elementy nietypowe takie jak wieżyczki, chorągiewki, wimple, gzymsy, sterczyny czy lukarny. Dodatkowo wykonuje rekonstrukcje starych obróbek blacharskich z obiektów zabytkowych.
Elementy systemów mocujących i montażowych, haki i mocowania do systemów solarnych, elementy konstrukcji, a nawet części maszyn są wykonywane w oparciu o wymagania Klientów do których należą między innymi największe rynkowe marki powszechnie znane i rozpoznawalne.
 
Jakość  przez doświadczenie
Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość wyrobów zyskały zaufanie najlepszych fachowców z branży dekarskiej. W ostatnich latach Spółka poszerzyła profil działalności o produkcje haków i uchwytów do kolektorów solarnych i paneli fotowoltaicznych, przeznaczonych głównie na eksport do krajów EU i USA. Na bazie naszych doświadczeń oraz możliwości produkcyjnych możemy większość metalowych elementów wg. specyfiki klienta.
 
Nasz standard to indywidualne życzenie klienta  
Posiadamy dwa samodzielne i w pełni dostosowane do naszych potrzeb zakłady produkcyjne, wydziałem narzędziowni z ciągle unowocześniamy parkiem maszynowym, a także biuro konstrukcyjno-technologiczne. Liczne referencje, odznaczenia i nagrodami oraz długa współpraca z najlepszymi dostawcami, potwierdzają naszą rzetelność.
Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, który zdecydował się na skorzystanie z naszych usług lub zakup naszych wyrobów. Ciągle doskonalenie procesów związanych z obsługą klienta, oparte jest na certyfikatami systemie zarządzania jakością.
 
Produkowane w Chróścicach, wyroby trafiają do marketów z materiałami budowlanymi i są stosowane przez fachowców na terenie całej Europy, a nawet exportowane do USA.
 
Nasz park maszynowy jest wyposażony w m.in.:
• prasy mimośrodowe o nacisku do 250 t
• prasy hydrauliczne o nacisku do 450 t
• obrabiarki sterowane NC i CNC
• zautomatyzowane linie do przerobu materiału w kręgach i zwojach
• automaty gwintujące i szlifierki płaszczyznowe
• frezarki i tokarki
• prasy krawędziowe CNC do dł. 3 mb
• spawarki plazmowe i roboty spawalnicze
• gilotyny mechaniczna do dł. 3mb
• giętarki numeryczne CNC
 
W naszym zakładzie produkcyjnym:
• produkcja obywa się w procesie automatycznym lub półautomatycznym
• we własnej narzędziowni wykonujemy, modernizujemy i regenerujemy narzędzia (wykrojniki, tłoczniki, dziurkowniki, itd. wg dokumentacji własnej lub powierzonej) 
• elementy konstrukcyjne hal i budynków przemysłowych
• elementy mocowań instalacji elektrycznej, hydraulicznej, wentylacyjnej
• elementy wykorzystywane w energetyce, elektronice 
• elementy budowy linii przemysłowych 
• elementy budowy różnych maszyn i urządzeń
• elementy konstrukcyjne mostów, ogrodzeń, barier ochronnych, itp.
• haki, uchwyty i elementy montażowe do kolektorów i paneli fotowoltaicznych
 
Dział konstrukcyjno-narzędziowy
 
Zatrudniamy doświadczonych inżynierów, którzy są odpowiedzialni za dokonywanie pomiarów.
 
Dobór najlepszych rozwiązań, projektowanie matryc oraz produktów pod indywidualne zlecenia klienta i tworzenie dokumentacji technicznej.
 
 
 
 
Spawanie Cynkowanie Lakierowanie
 
Elementy poddajemy procesowi piaskowania (dla stali nierdzewnych), cynkowania (dla stali czarnej) lub lakierowania w palecie kolorów RAL.
Spawanie elementów wykonywane jest na zrobotyzowanej linii spawalniczej.
 
 
 
 
 
Dział Obsługi Klienta
Nasi klienci są obsługiwani w językach międzynarodowych, takich jak: niemiecki, angielski i francuski.
 
Magazyn i logistyka
 
Oferujemy pełną logistykę: pakowanie, magazynowanie i organizację transportu.
 
Współpracujemy z największymi firmami spedycyjnymi w naszym kraju i zagranicą, co gwarantuje atrakcyjne ceny i terminowość dostaw.
 
 
 
 

 
Siedziba zarządu
Protec Sp. z o.o.
ul. Korfantego 43
46-080 Chróścice
0048 77 427 81 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Dział sprzedaży
Zakład Korfantego W2
ul.Korfantego 43
46-080 Chróścice
0048 77 427 81 16
0048 77 427 81 08 (fax)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Zakład W1 
Zakład Warszawska W1
ul.Warszawska 6a
46-080 Chróścice
0048 77 460 20 73
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.